© Karnice

STANOWISKO DO SAMOSPISU

02 wrz 2020

Od 1 września 2020 r. ruszył Powszechny Spis Rolny. W Urzędzie Gminy Karnice uruchomione zostało stanowisko komputerowe dla rolników, którzy nie posiadają dostępu do internetu a chcą samodzielnie przekazać dane spisowe drogą elektroniczną.

czytaj więcej

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

21 sie 2020

Od 1 września  do 30 listopada br. na terenie całego kraju prowadzone będzie badanie rolnicze jakim jest Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy, realizowany jest raz na dziesięć lat we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkie gospodarstwa rolne.

czytaj więcej

RUSZA NABÓR WNIOSKÓW W PROGRAMIE SPOŁECZNIK

18 sie 2020

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego podjął decyzję o uruchomieniu zawieszonego dotychczas II naboru wniosków na rok 2020. Planowany nabór rozpocznie się 19 sierpnia br. i będzie  obejmował jedynie I filar – Mikrodotacje (bez II filaru – Regionalne Inicjatywy Obywatelskie).

czytaj więcej

KONKURS FOTOGRAFICZNY 'NA SZLAKU BALTIC PIPE'

17 sie 2020

GAZ-SYSTEM zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Na szlaku Baltic Pipe”. Konkurs ma przybliżyć inwestycję Baltic Pipe tj. budowę gazociągu, który w Polsce powstaje na obszarze trzech województw – zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW