© Karnice

UMÓW WIZYTĘ W URZĘDZIE SKARBOWYM

20 lis 2020

Od 16 listopada 2020 r. w naszym województwie Krajowa Administracja Skarbowa uruchamia nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu.

 

czytaj więcej

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA - OGŁOSZENIE

03 lis 2020

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości z powodu stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce z dniem 29 października 202 r. Starostwo Powiatowe w Gryficach zawiesza bezpośrednie formy udzielenia nieodpłatnej pomocy prawnej do odwołania!

czytaj więcej

NASZA GMINA MISTRZEM SAMOSPISU

19 paź 2020

Urząd Statystyczny w Szczecinie rozpoczął akcję „Nasza gmina mistrzem samospisu”, w ramach której nagrodzone zostaną gminy posiadające najwyższy udział wypełnionych formularzy PSR poprzez metodę samospisu internetowego w liczbie ogółem gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym. 

czytaj więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 paź 2020

W dniu Święta Edukacji Narodowej chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych Gminy Karnice - życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i sukcesów zawodowych

czytaj więcej

SPIS ROLNY - WAŻNA INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

08 paź 2020

Telefony, które otrzymują Państwo z numeru 22 666 66 62 pochodzą od rachmistrza spisowego i są próbą kontaktu w sprawie przeprowadzenia spisu - prosimy nie traktować ich jako podejrzanych i nie odrzucać połączenia

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW