© PODZIĘKOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KARNICE - Karnice

Szanowni Mieszkańcy Gminy Karnice,

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy udzielili mi swojego poparcia w niedzielnych wyborach samorządowych. Wasze zaufanie jest dla mnie niezwykle ważne i motywujące do dalszych działań. 80,47% głosów poparcia sprawiło, że mogę kontynuować moją służbę dla naszej wspólnoty. Obiecuję, że będę nadal pracował z pełnym oddaniem, słuchając Waszych potrzeb i podejmując działania, które służą dobru Gminy Karnice. Raz jeszcze, serdecznie dziękuję za Wasze zaufanie i docenienie dotychczasowych starań, a także za każdy głos oddany na kandydatów na radnych startujących z KWW Lecha Puzdrowskiego. Jestem wdzięczny za możliwość kontynuowania pracy dla dobra naszej wspólnoty.

 

Z poważaniem,

Lech Puzdrowski

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW