© Karnice

KONSULTACJE STRATEGII NA RZECZ MŁODEGO POKOLENIA DLA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO!

19 mar 2021

Już w czwartek, 25 marca odbędzie się kolejna z wojewódzkich konferencji konsultacyjnych, której uczestnicy będą pracować nad pomysłami do "Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia", wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej. Tym razem możliwość udziału w stworzeniu rządowej strategii dla młodzieży otrzymają młodzi mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego. Zapisy przyjmowane będą do 23 marca.

czytaj więcej

MARZENIA AŻ PO HORYZONT

17 mar 2021

Ruszyła rekrutacja do 11 edycji Programu Stypendialnego Horyzonty. Stypendium jest szansą dla młodzieży pochodzącej z małych miejscowości na naukę w wybranych liceach i technikach w Polsce. Program sprawia, że uczniowie rozwijają swój potencjał i świadomie decydują o swojej przyszłości – realizują pasje, spełniają marzenia, zostają studentami najlepszych uczelni na świecie. Tworzą zżytą i wspierającą się społeczność, angażują się w działania społeczne i obywatelskie.

 

czytaj więcej

KONKURS KULINARNY DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

10 mar 2021

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Bitwy Regionów”. Po roku przerwy spowodowanej pandemią, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, zaprasza do rywalizacji w nowej formule.

czytaj więcej

UWAGA - AWARIA TELEFONÓW

08 mar 2021

Z uwagi na awarię centrali telefonicznej, w dniu 8 marca br. nie działają telefony w Urzędzie Gminy. Trwają prace nad usunięciem awarii - do tego czasu zalecamy kontakt z urzędem innymi środkami komunikacji tj. osobiście lub za pomocą poczty e-mail (adres e-mail do sekretariatu ug@karnice.pl).

czytaj więcej

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

23 lut 2021

Informujemy, że z dniem 2 stycznia 2020 r. na terenie Powiatu Gryfickiego ponownie uruchomione zostaną punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Nieodpłatnej pomocy prawnej udzielają osobiście adwokaci lub radcowie prawni (w uzasadnionych przypadkach aplikanci adwokaccy lub aplikanci radcowscy), a także osoby współpracujące z organizacją pozarządową.

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW