© Karnice

WEBINARIUM DLA SENIORÓW I ICH OPIEKUNÓW

29 wrz 2023

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) "Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić" organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

 

czytaj więcej

XXIX SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN "ŻYJMY ZDROWO NA SPORTOWO"

29 sie 2023

Sportowy Turniej Miast i Gmin jest polską wersją Światowego Dnia Sportu - Challenge Day, organizowanego corocznie przez TAFISA (The Association For International Sport for All, w ostatnią środę maja). W imprezie międzynarodowej zgłoszone miasta losowane są w pięciu grupach, w zależności od liczby mieszkańców, a rywalizacja odbywa się w parach.

czytaj więcej

DOŻYNKOWE SPOTKANIA Z TRADYCJĄ 2023

22 sie 2023

W tym roku Dożynki w Gminie Karnice odbędą się w sobotę 2 września 2023 r. w Karnicach, na placu przy Gminnym Klubie Kultury a gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

czytaj więcej

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

16 sie 2023

ZODR w Barzkowicach informuję, że wprowadzone zostało ułatwienie dla rolników, którzy posiadają małe gospodarstwa – o powierzchni do 5 ha – i złożyli wnioski o przyznanie płatności za 2023 rok.

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW