© Karnice

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

16 sie 2023

ZODR w Barzkowicach informuję, że wprowadzone zostało ułatwienie dla rolników, którzy posiadają małe gospodarstwa – o powierzchni do 5 ha – i złożyli wnioski o przyznanie płatności za 2023 rok.

czytaj więcej

UWAGA - OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO !

04 sie 2023

Od 4 sierpnia do 6 sierpnia 2023 roku na drogach całej Polski będzie panował wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z przygotowaniami do wielkiej defilady wojskowej w Warszawie pod hasłem "SILNA BIAŁO-CZERWONA". Będzie także zauważalny silny ruch statków powietrznych w dniu 7 sierpnia pomiędzy godz. 8:00 i 12:00.

czytaj więcej

GMINNA PRZYSTAŃ TRADYCJI RYBOŁÓWSTWA W KUSINIE

31 lip 2023

W czwartek 11 sierpnia br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Dyrektor Gminnego Klubu Kultury w Karnicach Jacek Kuczkowski podpisał umowę na dofinansowanie realizacji operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

czytaj więcej

POMPY CIEPŁA - KOMUNIKAT

26 lip 2023

Prosimy naszych Wnioskodawców i Beneficjentów o rozwagę w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej do wykonania wymiany źródła ciepła z dofinansowaniem programu  "Czyste Powietrze". Niestety, zdarzają się na rynku usług nieuczciwy wykonawcy, którzy oferują usługi i produkty niskiej jakości oraz zawyżają ceny.

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW