© Karnice

POWSTAŁ PORTAL AGRO-MARKET24.PL

06 kwi 2022

Portal został stworzony, aby pomóc producentom rolnym w dotarciu do odbiorców na swoje produkty. Zachęcamy również osoby fizyczne do kupowania bezpośrednio od rolników - w ten sposób, wspólnie możemy wspierać polskie rolnictwo.

czytaj więcej

WYSTAWA OGRODNICZO–PSZCZELARSKA

31 mar 2022

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach serdecznie zaprasza na Wiosenną Wystawę Ogrodniczo–Pszczelarską, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 r. na terenie ZODR w Barzkowicach.

 

czytaj więcej

MATERIAŁY SANEPID DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

16 mar 2022

Na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach, w związku z przebywaniem na terenie powiatu gryfickiego uchodźców z Ukrainy prezentujemy materiały dotyczące bezpieczeństwa zdrowotnego, profilaktyki SARS-CoV-2 oraz profilaktyki Odry

czytaj więcej

INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KARNICE

14 mar 2022

ZGŁASZANIE POBYTU 

Jeżeli przyjęli Państwo na własną rękę uchodźców wojennych z Ukrainy, prosimy o zgłoszenie tego faktu do Urzędu Gminy.

Telefonicznie 913877225 lub 606969811 lub mailowo na adres sekretarz@karnice.pl.

 

 

czytaj więcej

CYFROWA GMINA - GRANTY PPGR

11 mar 2022

Informujemy, że złożony przez Gminę Karnice wniosek w konkursie grantowym Cyfrowa Gmina – wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR” został pozytywnie rozpatrzony i oczekuje na podpisanie umowy grantowej.

Po jej podpisaniu  i otrzymaniu środków finansowych zostanie ogłoszone postępowanie przetargowe na zakup i dostawę sprzętu komputerowego, który następnie zostanie przekazany dla opiekuna prawnego dziecka lub ucznia szkoły średniej, który osiągnął pełnoletność.

Wniosek, po ostatecznej weryfikacji dotyczy finansowania zakupu laptopów dla 236 uczniów. Łącznie Gmina Karnice otrzyma 706 00,00 zł na zakup sprzętu komputerowego – laptopów wraz z oprogramowaniem.

Zgodnie z założeniami konkursu Gmina będzie miała 10 miesięcy na realizację  projektu.

W załączeniu procedura monitorowania i utrzymania efektów projektu.  

procedura - pobierz

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW