© Karnice

SZKOLENIA DLA ZACHODNIOPOMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

10 gru 2021

Pracownia Pozarządowa z siedzibą w Koszalinie informuje o szkoleniach realizowanych w ramach centrum organizacji pozarządowych. Szkolenia są kierowane do zachodniopomorskich organizacji i organizowane w formie webinarów on-line. Udział bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji pod wskazanym linkiem.

czytaj więcej

MOBILNY PUNKT POMOCY PRAWNEJ S.O.S. DLA RODZINY

01 gru 2021

Stowarzyszenie Pactum z Dębna uruchamia „Mobilny Punkt Pomocy Prawnej S.O.S. dla Rodziny”. Uzyskamy w nim bezpłatnie porady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Z porad będzie można skorzystać telefonicznie lub mailowo od 22 listopada do końca roku.

czytaj więcej

UMÓW WIZYTĘ W URZEDZIE SKARBOWYM

16 lis 2021

Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła skierowaną do swoich klientów usługę "Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym". Jej celem jest podniesienie komfortu podatników, którzy do urzędu skarbowego mogą przyjść w wybranym przez siebie czasie bez czekania w kolejkach, co zwiększa także ich bezpieczeństwo w trudnym czasie pandemii.

czytaj więcej

KONGRES PRO NGO 2021

16 lis 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym już Kongresie Pro NGO, który odbędzie się w dniu 18.11.2021 r. o godz. 9.00 w formie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW