© Karnice

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE W OPS KARNICE

25 maj 2018

Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach prowadzi poradnictwo psychologiczne dla mieszkańców Gminy Karnice. Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy  proszone są o kontakt z tut. Ośrodkiem tel. 91 3856152

czytaj więcej

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

18 maj 2018

Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku - wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu. 
 

czytaj więcej

TRWA XI EDYCJA KONKURSU „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”

15 maj 2018

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

czytaj więcej

NOWY TERMIN SKŁADANIA E-WNIOSKÓW O DOPŁATY

15 maj 2018

Termin składania wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2018 r. został wydłużony. Komisja Europejska opublikowała 14 maja rozporządzenie upoważniające państwa członkowskie UE do przedłużenia w 2018 r. terminu składania wniosków o przyznanie płatności do 15 czerwca br.

czytaj więcej

POLICJA INFORMUJE

07 maj 2018

W związku z obowiązkiem standardyzacji informacji kontaktowych zamieszczanych na stronach internetowych Komend Powiatowych Policji w całym kraju oraz w odniesieniu do poleceń kierowanych z Komendy Głównej Policji, które dotyczą wymagań w zakresie właściwego oznakowania posterunków Policji oraz dostępności policjantów pełniących tam służbę, zamieszczamy informacje kontaktowe do Komisariatu Policji w Rewalu

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW