© "CZYSTE POWIETRZE" - SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI - Karnice

W  czwartek 6 kwietnia  o godz. 12.00 w świetlicy wiejskiej w Paprotnie odbędzie się spotkanie konsultacyjne na temat programu Czyste Powietrze. W trakcie spotkania można będzie uzyskać informacje o możliwościach uzyskania dofinansowania.


Wójt Gminy Karnice zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne  w ramach programu "Czyste powietrze", które odbędzie się 6.04.2023. o godz. 12:00 w świetlicy wiejskiej w Paprotnie.

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w programie "Czyste Powietrze" będą mieli okazję uzyskać wszelkie potrzebne informacje od pracownika gminnego punktu konsultacyjnego oraz doradcy energetycznego pracownika Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie . Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich chętnych i nie wymaga rejestracji.

Program Priorytetowy "Czyste powietrze" jest odpowiedzią na zmieniające się warunki klimatyczne i poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Dofinansowanie dotyczy przedsięwzięć realizowanych w domach jednorodzinnych wolnostojących, budynkach znajdujących się w zabudowie szeregowej, bliźniaczej lub grupowej polegających na wymianie pieca na zgodny z obecnymi normami energetycznymi, termomodernizacji zewnętrznej i wewnętrznej, wymianie stolarki okiennej oraz drzwiowej, instalacji centralnego ogrzewania, czy montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.Więcej informacji na temat programu "Czyste Powietrze" można uzyskać również w

 • Gminnym Punkcie Konsultacyjnym w Urzędzie Gminy Karnice ul. Nadmorska 7,72-343 Karnice Tel. 913877222 e-mail:anna.hoppe@karnice.pl,
 • dzwoniąc na infolinię tel.: 223404080 lub na stronach internetowych:

https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie

Portal Beneficjenta - rejestracja  https://wnioski.wfos.szczecin.pl

Wymagana dokumentacja, wzór wniosku i instrukcja wypełniania wniosku dostępne są:

https://wnioski.wfos.szczecin.pl/wymagana-dokumentacja

Kalkulator dotacji  http://www.czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-dotacji

Baza danych urządzeń grzewczych https://lista-zum.ios.edu.pl/#

Webinarium - film instruktażowy "Jak wypełnić wniosek"

 

 

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW