Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

23-02-2012

WIZYTA W REWALSKIM BANKU

W dniu 26 stycznia 2012 roku klasy I i II Gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach w ramach zajęć z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej pn. „Na własne konto” odwiedziły Bank Spółdzielczy w Rewalu.

Uczniowie spotkali się z dyrektorem Banku Spółdzielczego Stanisławem Buławą. Pan dyrektor oprowadzał nas po poszczególnych działach, wyjaśniał zasady ich funkcjonowania oraz przydatność dla rozwoju bankowości. Zapoznał młodzież z podstawowymi pojęciami i zasadami w bankowości. Dla uatrakcyjnienia trudnej tematyki zajęć pan Stanisław Buława przygotował wiele materiałów promocyjnych dla naszych uczniów. Zorganizował również Quiz, którego zadaniem było sprawdzenie nabytej wiedzy o ekonomii, bankowości i oszczędzaniu.
Najlepszym słuchaczem i zwycięzcą konkursu okazał się Rafał Kozłowski, który najlepiej napisał test z wiedzy bankowej i w nagrodę otrzymał wspaniały cyfrowy aparat fotograficzny. Każdy z uczestników otrzymał upominki: długopisy, breloki i materiały informacyjne dotyczące zakładania kont dla młodzieży.