Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

26-01-2012

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KARNICE


W dniu 24 stycznia br. w Świetlicy Wiejskiej w Karnicach, odbyło się przedstawienie z okazji Święta Babci i Dziadka. Najmłodsi przygotowali wierszyki i piosenki związane z tym wspaniałym dniem. Muzycznie dzieci przygotował Paweł Antoniak z zespołu Ant -Boys.
Wszystkim Babciom i Dziadkom wręczono róże wykonane w ramach prac plastycznych.
DREŻEWO


W ramach ferii zimowych 19 stycznia br. zorganizowano wycieczkę plenerową z Dreżewa do Trzęsacza. W programie przewidziano ognisko oraz spacer po plaży. W spacerze uczestniczyło 11 osób. Pomimo złej pogody wszyscy wracali z uśmiechem na twarzach.

CZAPLIN WIELKI


Spotkanie rodzinne z okazji Dnia Babci i Dziadka, połączone z zabawą choinkową dla dzieci i dorosłych, odbyło się 21 stycznia br. w Świetlicy Wiejskiej w Czaplinie Wielkim. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek na wesoło” w wykonaniu „Starszej Młodzieży” z Czaplina Wielkiego oraz wysłuchali wierszyków dla Babci i Dziadka recytowanych przez najmłodszych. Dziadkowie i Babcie otrzymali słodkie upominki od swoich wnucząt. Uczestniczyli również z Nimi w zabawnych konkursach przy wesołej muzyce zespołu „Kol-Dance”. Najmłodszych odwiedził Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Natomiast od godziny dwudziestej wszyscy mieszkańcy mogli bawić się podczas zabawy karnawałowej.
Tak wspaniała zabawa odbyła się dzięki uprzejmości Banku Spółdzielczego w Gryficach, Panu Radnemu Władysławowi Bereżańskiemu oraz Pani Sołtys Barbarze Skukowskiej.