Dziś jest: Czwartek 18 stycznia 2018, imieniny: Piotra i Małgorzaty

Mapa aktywności społecznej

Mapa aktywności społecznej gminy Karnice jest narzędziem umieszczonym na stronie internetowej gminy w formie Mapy oraz wykazu organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę i działających na terenie gminy Karnice. W "Mapie aktywności społecznej" umieszczone zostały informacje dotyczące danych teleadresowych organizacji pozarządowych, aktualnych władzach organizacji oraz zakresu ich działalności.


Gmina Karnice nie ponosi odpowiedzialności za aktualność informacji
zawartych w Mapie aktywności społecznej

 

Mapa aktywności społecznej gminy Karnice jest otwartym narzędziem promocji trzeciego sektora w gminie, do jej współtworzenia zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu gminy.
Organizacje pozarządowe zainteresowanie umieszczeniem bądź zaktualizowaniem informacji w Mapie aktywności społecznej proszone są wypełnienie ankiety informacyjnej dla organizacji pozarządowych, która dostępna jest do pobrania poniżej, ankieta dostępna jest również w Urzędzie Gminy Karnice, w sekretariacie.

Wypełnioną ankietę proszę odesłać:

  • pocztą tradycyjną na adres urzędu gminy: Urząd Gminy Karnice 72-343 Karnice ul. 11 Marca 7 lub
  • skanem pocztą elektroniczną na adres: ug@karnice.pl lub
  • faxem na numer: 91 38 68 219

Do pobrania:Mapa aktywności społecznej gminy Karnice jest rezultatem projektu "DOJRZAŁE PARTNERSTWO. Model współpracy kluczem do sukcesu we współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich Euroregionu Pomerania" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.