Dziś jest: Czwartek 22 lutego 2018, imieniny: Marty i Małgorzaty

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach zainicjowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu IV Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 6.3. Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich, Projektu: Aktywizacja zawodowa mieszkańców Gminy Karnice kluczem do podjęcia zatrudnienia.

Zajęcia szkoleniowe rozpoczną się w październiku i trwać będą do grudnia 2012 roku. Miejsce: Gminny Klub Kultury w Karnicach.

Co Państwu proponujemy?

Szkolenia:

I. „Profesjonalna obsługa komputera w branży turystycznej”,

trzy moduły:

1 „Obsługa klienta w branży turystycznej”,

2: „Zastosowanie komputera w obsłudze klienta w branży turystycznej”    

3: „Kurs języka niemieckiego z przygotowaniem do pracy w ruchu turystycznym” 

Co zapewnia ukończenie szkolenia?

Naukę zasad komunikowania się oraz obsługi  klienta, poznanie tajników komunikacji pozawerbalnej, prowadzenie profesjonalnej recepcji, techniki autoprezentacji, zapoznanie się z prawnymi aspektami branży turystycznej, naukę obsługi programów komputerowych do obsługi recepcji i rezerwacji (Windows, edytory tekstów, arkusz kalkulacyjny, prezentacje multimedialne, usługi internetowe oraz marketing internetowy).

Dodatkowo kurs języka niemieckiego pozwoli na swobodną komunikację z turystami i nie tylko. Program szkoleniowy obejmuje również zakres przygotowania profesjonalnym dokumentów rekrutacyjnych.

II. „Kosztorysant w firmie budowlanej”

dwa moduły:

1. „Kosztorys budowlany”

2. „Zastosowanie komputera w kosztorysie budowlanym”

Co zapewni ukończenie szkolenia?

Naukę sporządzania kosztorysów budowlanych, przedmiarów robót budowlanych, przedsięwzięć budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną. Kursanci zapoznają się z uregulowaniami prawnymi dotyczącymi zakresu kosztorysowania, również w zamówieniach publicznych. Kursanci nauczą się podstaw opracowania specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w oparciu o profesjonalny program komputerowy.

Zasady rekrutacji:
długotrwale bezrobotne, kobiety powracające na rynek pracy po przerwie związanej z narodzinami dziecka.

Wszelkich informacji można zasięgnąć w Biurze Projektu  Urzędzie Gminy, pokój nr 9:

ul. 11-go Marca 7, 72-343 Karnice oraz pod numerami Tel. 505068018 (Tomasz Rokicki – koordynator projektu) oraz 91/3877229.

Bądź atrakcyjny dla pracodawcy! Ukończenie szkoleń zwiększy Twoje szanse!

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów (pakiet rekrutacyjny: www.karnice.pl) do Biura Projektu jak najszybciej! Liczba miejsc jest ograniczona do 24.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Deklaracja zgłoszeniowa

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Formularz motywacyjny


Człowiek najlepsza inwestycja

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego