Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

22-10-2013

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PSP W CERKWICY

W dniu 14 października 2013r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel przygotowały Pani Emilia Kalota i Pani Joanna Haponiuk wraz z Panią Urszulą Szulc i stażystką Panią Moniką Warda -Saran. Przedszkolaki tanecznie podziękowały za oddanie, wsparcie i trud wychowawczy jakiego podejmują się na co dzień ich wychowawczynie. Uczniowie klas I - VI zaprezentowali humorystyczne przedstawienie oraz wiele ciekawych wierszy i piosenek obrazujących ciężką pracę nauczycieli.
Dyrektor PSP w Cerkwicy, Pani Halina Maślij, korzystając z tej uroczystej okazji podziękowała nauczycielom i pracownikom oświaty za trud, jakiego się podejmują, wykonując ten niełatwy zawód. Wyrazem uznania za poświęcenie i osobisty wkład w wykonywanie pracy były Nagrody Dyrektora przyznane wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.
Zakończenie tego święta odbyło się uroczystym obiadem podczas, którego wójt gminy Karnice Pan Lech Puzdrowski wręczył Nagrody Wójta za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Emilia Kalota