Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

19-02-2013

GORĄCE PODZIĘKOWANIA

Obchody Dnia Działacza Kultury to okazja do ciepłych słów i podziękowań dla osób, które angażują się w życie kulturowe. Ten wyjątkowy dzień obchodzono 15 lutego w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach.
- Dzień Działacza Kultury tak naprawdę przypada 29 maja, ale My po raz drugi mocno wyprzedzamy tę datę z różnych powodów. Jedynie w tym czasie możemy się spotkać niemal wszyscy, którzy pracują na rzecz kultury w naszej gminie - mówi dyrektor GKK Ewa Trębacka.

Podczas uroczystości wręczono dyplomy dla pracowników za codzienną pracę, wysiłek i wszelkie starania włożone w realizację twórczych inicjatyw, kształtujących kulturowy wizerunek naszej gminy. Podziękowania skierowano także do zespołu ludowego "Czerwona Róża", chóru "Oremus", Wójta Gminy Karnice Lecha Puzdrowskiego, Przewodniczącego RG Andrzeja Przeździęka, pani Sylwii Jankowskiej, mjr Jerzego Nowaka za bezinteresowny wkład i pomoc na rzecz upowszechniania i rozwoju kultury wśród mieszkańców naszej gminy.

Po zakończonej części oficjalnej pracownicy oraz przybyli goście mieli okazję aby podsumować dotychczasowe działania.
- Życzę wszystkim wytrwałości, nie poddawania się pomimo napotkanych na swojej drodze przeszkód oraz dążenia do celu  - Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski.

Organizatorem uroczystości był Gminny Klub Kultury w Karnicach oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Karnicach - Elżbieta Maślij.

kg