Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

15-01-2013

XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. Tym razem było to 13 stycznia. W tym roku WOŚP odbywała się pod hasłem: "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów".
Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach mieli szansę wziąć udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zrobili to z wielkim zaangażowaniem kwestując w swoich miejscowościach oraz prezentując swoje artystyczne uzdolnienia na scenie dla mieszkańców gminy Karnice. Przybyli goście niemal nie oniemieli z zachwytu oglądając małych artystów.
Oprócz występów artystycznych uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zapewnili moc innych atrakcji. Uczestnicy imprezy mieli możliwość zrobienia maski karnawałowej, lepienia serc z masy solnej, mogli pomalować twarz. Można było również skosztować wypieków rodziców, którzy poprzez ten gest dołączyli się do akcji zbierania funduszy na rzecz dzieci i seniorów.