Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

27-12-2012

PRZEGLĄD PRZEDSTAWIEŃ BOŻONARODZENIOWYCH

We wtorek, 18 grudnia, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. bł. Jana Pawła II w Pobierowie już po raz trzynasty odbył się Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Jasełka".
W tym roku rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się grupy ze szkół podstawowych w Niechorzu, Rewalu, Pobierowie, Dziwnowie, Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamienia Pomorskiego oraz oczywiście uczniowie naszej szkoły podstawowej z Zespołu Szkół Publicznych w Kanicach.
Czteroosobowe Jury nie miało łatwego zadania. Przedstawienia zachwycały. Starannie przygotowane stroje i rekwizyty ubarwiały piękne występy. W nastrój świąt wprowadzały dodatkowo śpiewane podczas każdego występu znane kolędy.
Naszym Uczniom udało się zdobyć wyróżnienie. Warto wspomnieć, że jako jedyni zostali oni zaproszeni do udziału w Konkursie pod patronatem Kuratorium w Szczecinie.
Starannie wyreżyserowane przedstawienia i pięknie zagrane role pozwoliły jeszcze bardziej poczuć atmosferę zbliżających się świąt.