Dziś jest: Czwartek 18 stycznia 2018, imieniny: Piotra i Małgorzaty

22-06-2012

SPRAWOZDANIE Z OBOZU JĘZYKOWEGO

7 czerwca 45 uczniów szkoły podstawowej, uczestników projektu systemowego Atrakcyjna Szkoła Drogą Do Sukcesu, pojechało na obóz integracyjno-naukowy do Jarosławca. Lektorem grupy językowej, która liczyła 15 uczniów była pani Marlena Borowik, a opiekunem grupy pani Ewa Domagalska. Uczniowie zostali zakwaterowani w domkach letniskowych w jednym z najlepszych ośrodków Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu.
Harmonogram każdego dnia zawierał szereg atrakcji dla całej grupy. Tuż po śniadaniu uczniowie mieli zajęcia językowe w sali konferencyjnej ośrodka. Zadaniem grupy było wykonanie plakatów z podróży po Europie, kartki z podróży i odegranie scenek sytuacyjnych w biurze podróży, na dworcu, na lotnisku. W tym celu używali słowników, pomocy naukowych oraz Internetu. Po zajęciach językowych dzieci korzystały z atrakcji ośrodka.
Codziennie chodziły do Aquaparku, zjeżdżały na zjeżdżalniach, nurkowały, grały w piłkę, uczyły się pływać. Uczestniczyły również w zajęciach sportowych wraz z obozem sportowym, chodziły do Sali fitness, na korty tenisowe oraz na zajęcia plastyczne, które odbywały się na terenie przedszkola w sanatorium. Podczas pobytu w Jarosławcu dzieci obejrzały Neptunalia- Zaślubiny z Morzem, były na kabarecie Antosia Szprychy, obejrzały koncert największych przebojów Czerwonych Gitar, bawiły się na dyskotekach, śpiewały na karaoke. Udział w obozie był dla uczniów bezpłatny, finansowany z EFS.

WIĘCEJ