Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

23-04-2012

NA WŁASNE KONTO

Od stycznia tego roku w Gimnazjum realizowany jest program "Na własne konto". Głównym celem programu jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, kształtowanie postaw przedsiębiorczych, aktywnych oraz umiejętność planowania własnej ścieżki zawodowej wśród uczniów gimnazjum .
Program skierowany jest do chętnych uczniów gimnazjum z gmin wiejskich. Już na poziomie gimnazjum chcemy wyposażyć młodzież w narzędzia i umiejętności, umożliwiające lepszy start w dorosłe życie. Nauka była prowadzona w formie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, realizowanych w okresie ferii zimowych.

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne nie będą zastępować lekcji z wiedzy o społeczeństwie przewidzianych programem nauczania, a mają stanowić ich uzupełnienie i poszerzenie. W założeniu realizacja programu powinna przyczynić się do zmniejszenia dysproporcji w znajomości narzędzi finansowych i przedsiębiorczych pomiędzy młodzieżą miejską, a pochodzącą z terenów wiejskich. Program jest realizowany przy współpracy z specjalistami ze Szkoły Głównej Handlowej.

 Nasi uczniowie na finalnym etapie projektu stworzyli biznes plany i reklamy filmowe firm, które biorą udział w konkursie Festiwal Filmów Reklamowych. Uprzejmie zachęcamy wszystkich do codziennego głosowania.  Do głosowania niezbędne jest posiadanie konta na Facebooku. STRONA GŁOSOWANIA

Grupa I reprezentuje firmę produkującą zabawki Ligo - twórcy: Agata Przybylska, Kamila Fiołek, Kornelia Lisek, Arkadiusz Milcarek, Andżelika Centkowska, Kornel Kaczmarek.



Grupa II reprezentująca firmę fotograficzną Fotopstryk: Natalia Galasińska, Klaudia Jankowska, Aleksandra Kamińska, Karolina Dusza, Paulina Niedroszlańska, Wioletta Krakowska.



Grupa III reprezentująca firmę "Babki Tatoo": Kinga Adasiak, Natalia Olejniczak, Patrycja Judkowiak, Aneta Niedroszlańska.


GŁOSOWAĆ MOGĄ UŻYTKOWNICY FACEBOOKA - STRONA GŁOSOWANIA