Dziś jest: Piątek 24 listopada 2017, imieniny: Jana i Flory

14-12-2011

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W sobotę dnia 03.12.2011 r. już po raz VI został zorganizowany Turniej o puchar Komendanta Powiatowego PSP pn. „Mikołajki na sportowo”. Impreza sportowa odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Gryficach. Pomysłodawcami całego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach oraz NSZZ „Solidarność”. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych znajdujących się na terenie Powiatu Gryfickiego.

Zmagania sportowe uczestników rozpoczęły się o godzinie 10:00. Zadaniem zawodników było wykazanie się ogromnymi umiejętnościami sprawnościowymi w 12 konkurencjach m.in. chodzeniu po wężu, przeciąganiu węża strażackiego, skokach przez linkę strażacką, łączeniu węży. Drużyny zaprezentowały się jak najlepiej. Uczestnicy dołożyli wszelkich starań aby odnieść zwycięstwo w turnieju i zająć jak najwyższe miejsce na podium. Na pierwszym miejscu uklasyfikowała się grupa uczniów reprezentująca Gminę Brojce, na drugim zaś Gmina Trzebiatów, zaszczytne trzecie miejsce zajęła Gmina Karnice. Drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe.

Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Cerkwicy również wzięli udział w tym turnieju. Wraz z uczniami z Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach reprezentowali Gminę Karnice. Nie możemy pominąć osób bez których ten sukces byłby niemożliwy. W skład naszej drużyny weszli m.in.: Magdalena Bocianowska, Jakub Grzeszak, Katarzyna Dobrowolska, Eryk Stawicki, Oliwia Sierocińska, Dominik Chrobak, Klaudia Kubiak, Adrian Kogut, Katarzyna Karwan, Jakub Kaczyński, Marysia Ganowska oraz Kacper Jancz. Kolejna szansa na zwycięstwo już za rok!


Karolina Kopeć