© KOMUNIKAT WÓJTA GMINY KARNICE Z 13.03.2020 - Karnice

W związku z dynamicznie rozwijającą się pandemią koronawirusa na terenie kraju, kierując się troską o zdrowie mieszkańców oraz zaleceniami GIS, Urząd Gminy w Karnicach zmienia organizację pracy w zakresie obsługi interesantów. Zalecamy zmianę sposobu załatwiania spraw na kierowanie zapytań i wniosków drogą mailową lub telefoniczną

adres mailowy: ug@karnice.pl i specjalny nr telefonu 913877221, z których można korzystać bezpośrednio kierując swoje zapytania, a sprawy zostaną przekierowane do właściwych pracowników.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie adresy mailowe i numery telefonów znajdujące się na stronie bip.karnice.pl  są aktualne i tą drogą również można kontaktować się z danym referatem lub pracownikiem.

Kontakt bezpośredni z pracownikami Urzędu Gminy tylko w uzasadnionych, pilnych przypadkach.

Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami na terenie urzędu zwiększono częstotliwość dezynfekcji klamek i innych powierzchni. Odwiedzający urząd interesanci mają do dyspozycji środki do dezynfekcji rąk do użycia na stanowisku obsługi.

Szanowni Państwo, jest to czas w którym poprzez rozsądne zachowania ( ograniczenie do niezbędnego minimum skupisk ludzkich, spotkań towarzyskich itp.) mamy wpływ na zdrowie i życie innych ludzi. Dlatego prosimy o zachowanie zalecanych środków ostrożności i wyrozumiałość.

Powyższe zalecenia obowiązują od dziś (13 marca) do odwołania. Będziemy informować Państwa na bieżąco o wszelkich zaleceniach.
 

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW