Dziś jest: Wtorek 16 stycznia 2018, imieniny: Marcelego i Włodzimierza

19-10-2011

W nagrodę wyjazd do Malechowa

W ramach kolejnego etapu projektu "Odkrywać nieznane tworzyć nowe" uczniowie gimnazjum przy Zespole Szkół Publicznych w Karnicach uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Malechowie.

W dniach 30.09 - 02.10.2011 r., grupa młodzieży w składzie: Kornel Kaczmarek, Rafał Kozłowski, Patrycja Dąbrowska, Aleksandra Kwiecień, Martyna Józefowicz i Justyna Sobutka; wyjechała na weekendowy mityng z fizyką, gdzie spotkała się z innymi uczestnikami konkursu. W trakcie pobytu uczniowie mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami a także korzystać z atrakcji zapewnionych przez organizatora.

W ramach części merytorycznej warsztatów opiekun grupy, Edyta Fiołek, przygotowała oraz przedstawiła prezentację przedstawiającą szkołę, miejscowość i jej najbliższą okolicę a także karnickich uczniów biorących udział w projekcie.

Uczniowie natomiast przeprowadzili przed prawie 30 widzami przygotowane przez siebie doświadczenia oraz dokonali ich podsumowania na prezentacjach.
Przyjazna atmosfera, wesołe towarzystwo i wiele atrakcji zapewnionych na miejscu sprawiły, że poza omawianiem interesujących kwestii naukowych, uczestnicy warsztatów chętnie spędzali wspólnie czas na zabawie.


Nasi uczniowie prezentujący swój pokaz
 


Prezentacja multimedialna Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach


Edyta Fiołek