© Karnice

Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Cerkwicy

08 maj 2019

 

Wójt Gminy Karnice

ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko

Dyrektora Szkoły Podstawowej w Cerkwicy

                                                            ul. Szkolna 7, 72-342 Cerkwica

 

czytaj więcej

WESOŁYCH ŚWIĄT

19 kwi 2019

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu zdrowia, radosnego wiosennego nastroju, serdecznych chwil wśród przyjaciół i bliskich oraz wszelkiej pomyślności.

czytaj więcej

NIE WYPALAJ TRAW

17 kwi 2019

Zachodniopomorski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prezentuje informacje ARiMR związane z kampanią „NIE WYPALAJ TRAW”

czytaj więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO W GMINIE KARNICE

15 kwi 2019

Wójt Gminy Karnice zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę pn. Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu Podniesienie kompetencji cyfrowych  mieszkańców województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego” realizowanego w Gminie Karnice w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

 

 

czytaj więcej

UWAGA MIESZKAŃCY GOCŁAWIC!

12 kwi 2019

Zlecone przez Zakład Gospodarki Komunalnej badania okresowe wody wykazały pogorszenie mikrobiologicznej jakości wody. W związku z tym wprowadza się całkowity zakaz spożywania wody nawet po przegotowaniu. Woda z kranu tymczasowo nie nadaje się do picia, mycia naczyń kuchennych i zębów, może być wykorzystywana jedynie do celów sanitarnych. ZGK zapewnił mieszkańcom Gocławic zastępcze źródło wody oraz butelkowaną wodę mineralną. Podjęte zostały działania w celu poprawy mikrobiologicznej jakości wody.

czytaj więcej

 • 4056
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 133.12
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
 • 29
  LICZBA MIEJSCOWOŚCI
 • 16
  LICZBA SOŁECTW